Ścieżka: Byli ministrowie

Byli ministrowie

  • Piotr diuk Kościński
    • 13 października 2003 r. — 28 sierpnia 2004 r. (w tym jako Kanclerz)
    • 14 listopada 2004 r. — 12 czerwca 2005 r.
    • 15 września 2005 r. — 15 marca 2006 r.
    • 26 czerwca 2006 r. — 19 września 2006 r.
    • 21 grudnia 2006 r. — 12 stycznia 2007 r.
    • 20 marca 2007 r. — 1 lipca 2007 r.
  • Piotr diuk Krupiński
    • 28 sierpnia 2004 r. — 13 listopada 2004 r. (jako Kanclerz)
  • Wiktor hr. Szpunar
    • 16 marca 2006 r. — 1 kwietnia 2006 r.
  • Mateusz Cezar
    • 1 kwietnia 2006 r. — 19 kwietnia 2006 r. (jako Kanclerz)
  • Robert mar. C.
    • 8 marca 2003 r. — 25 maja 2003 r.
    • 13 czerwca 2005 r. — 15 września 2005 r.
    • 19 kwietnia 2006 r. — 26 czerwca 2006 r.
  • Matwiej diuk Skarbnikow
    • 19 września 2006 r. — 8 listopada 2006 r.
    • 1 lipca 2007 r. — 13 lipca 2007 r.
  • Jakub kaw. Kaczyński
    • 8 listopada 2006 r. — 4 grudnia 2006 r.
  • Krzysztof bar. Konias
    • 12 grudnia 2006 r. — 21 grudnia 2006 r. (jako Kanclerz)
    • 13 stycznia 2007 r. — 8 lutego 2007 r.
  • Zbyszko bnt von Thorn–Browarczyk
    • 9 lutego 2007 r. — 21 lutego 2007 r. (jako Kanclerz)
    • 7 lutego 2009 r. — 3 marca 2009 r. (jako Kanclerz)
  • Mikołaj mar. Arped–Muzyk
    • 21 lutego 2007 r. — 6 marca 2007 r. (jako Kanclerz)
  • Konrad hr. von Staufen
    • 7 marca 2007 r. — 29 marca 2007 r.
  • Paviel bnt Browarczyk
    • 8 maja 2007 r. — 1 lipca 2007 r.
    • 3 października 2007 r. — 11 listopada 2007 r.
  • Michael v–hr. von Lichtentein
    • 13 sierpnia 2007 r. — 2 października 2007 r.
    • 29 grudnia 2007 r. — 7 kwietnia 2008 r.
    • 26 października 2008 r. — 7 lutego 2009 r.
    • 3 marca 2009 r. — ...
  • Mateusz bar. von Thorn–Suszek
    • 11 listopada 2007 r. — 29 grudnia 2007 r. (jako Kanclerz)
  • Michał mar. Łaski
    • 7 kwietnia 2008 r. — 11 lipca 2008 r.
  • Aaron v–hr. von Lichtenstein–Rozman
    • 11 lipca 2008 r. — 26 października 2008 r.
© Księstwo Sarmacji 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.