Ścieżka: Izby Sejmu » Izba Senatorska » Marszałkowie Izby Senatorskiej

Marszałkowie Izby Senatorskiej

Marszałkowie Izby Senatorskiej od jej powstania:

  • Krzysztof diuk Kowalczykowski — 24 kwietnia 2004 r. — 12 lipca 2004 r.
  • Wojciech hr. Ratymirski — 12 lipca 2004 r. — 25 listopada 2004 r.
  • Krzysztof diuk Kowalczykowski — 25 listopada 2004 r. — 15 października 2005 r.
  • Tomasz hr. Chojnacki — 15 października 2005 r. — 15 marca 2006 r.
  • Robert mar. C. — 15 marca 2006 r. — 18 sierpnia 2006 r.
  • Piotr diuk Kościński — 2 września 2006 r. — 31 grudnia 2006 r.
  • Mikołaj mar. Arped–Muzyk — 31 grudnia 2006 r. — 5 marca 2007 r.
  • Lord Darth diuk Wander — 5 marca 2007 r. — 11 czerwca 2007 r.
  • Michał diuk Łaski — 11 czerwca 2007 r. — 14 października 2008 r.
  • JKW Piotr Mikołaj — 14 października 2008 r. — 27 listopada 2008 r.
  • Piotr diuk Kościński — 27 listopada 2008 r. — …
© Księstwo Sarmacji 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.